Tenisové kurzy a pobyty formou výhodných tenisových balíčků

Nabízíme profesionalitu, komfort a služby.

Jste vášnivý tenista a hledáte pro svou dovolenou ideální místo na tenis, pro zábavu a potěšení? Dobijte energii u nás, ve špičkových tenisových zařízeních s nadstandardní péčí během tréninku. Náš trenérský tým je tu pro Vás.

Akční tenisové kurzy a pobyty

Dopřejte si tenisovou dovolenou ve zlevněných cenách. V naší nabídce najdete vždy akční tenisové nabídky, se kterými ušetříte, přičemž kvalita služeb zůstává na velmi vysoké úrovni.


Seznámení s tenisem

Tenis pro začátečníky je proces učení, který trvá nějakou dobu a zahrnuje vytvoření techniky, taktiky, pohybů a fyzičky. Tyto tenisové kurzy Vám nabízí možnost vyzkoušet si základy tenisu.


Tenis & Wellness

Neomezený tenis, luxusní ubytování, zajímavá nabídka wellness služeb, grill büffet, lunch paket... Tak může vypadat Vaše víkendová pohoda s tenisem.


Tenisové kurzy s trenérem

Tenisové kurzy pod vedením zkušeného trenéra umožní zvládnout základy tenisového sportu – správné postavení, důležité tipy a triky.


Víkendové tenisové balíčky

Individuální víkendový program na míru, zaměřený na zlepšení a procvičení hry, úderů či pohybu, nebo spojený s luxusem a wellness službami.


3–5 dnů s tenisem

Chcete-li prožít několikadenní aktivní dovolenou, navíc v krásných částech jižních Čech, pak je Vám „Výukový tenisový pobyt” ušit na míru.


Tenisové kurzy pro skupiny

Trénink ve skupině umožňuje využívat řadu odlišných tréninkových postupů a metod v porovnání s individuální výukou. Skupinový a individuální trénink je vhodné kombinovat.


Chci zlepšit techniku

Tenisová výuka je určena všem, kteří mají zájem zdokonalit své tenisové schopnosti a vylepšit svůj tenisový švih. Individuální přístup trenéra a intenzivní trénink je předpokladem úspěchu.


Firemní akce a turnaje

Nabízíme volnou kapacitu pro pořádání VIP turnajů, firemních a dalších akcí, ke kterým jsme schopni zajistit kompletní organizaci včetně pohoštění.


Soustředění pro kluby a školy

Pro ty, kterým je málo pár hodin tenisu, jsme připravili soustředění. Během intenzivního tréninku se každý hráč skokově zlepšuje.